yeah they are not expensive at all. a bit more than a buck each. the only difference is you have to chip in honey and PB which is fine. this is where you get the fresh ingredients and not processed junk i've written about.
great thoughts ,comments and mini reviews here.I can't wait to make more of this flavor I'm going to add a bunch of other stuff to really bulk these up and increase the taste factor even more.