firewally1966
New member
by muscletech..Hardcore...anyone use it..I went in to GNC to kill time and they had it on sale for 14.95 for a 4.5 lb tub..picked up the Orange flavor...kid rang it up and it came up to 8 bucks...so I got the only other one they had in lemon lime..I was going to buy some Creatine anyway.. so for two tubs I had like 18 bucks in it..the kid said I saved about a hundred bucks..