Ya it costs $100usd and 1 gram of product you want tested.If you want to test for your own personal reasons,go for it.If your going to test it so you can go off about a lab then dont bother.This lab has been tested to death,noting ever met label clames that I know of.If you want to test a lab why not test one that hasnt been tested yet,lots of them out there.