AAP Plat Hero Platinum Oct 10, 2005 #1 I had vanilla bean. Pretty damn good too. Packs in 30 grams of protein as well. Yum Yum.
eat big New member Oct 10, 2005 #3 I used to eat that stuff but it got too expensive, the protein powder that is.
Beachbum1546 New member Oct 10, 2005 #4 eat big said: I used to eat that stuff but it got too expensive, the protein powder that is. Click to expand... dude, you can get 2lbs for 20 bucks! its freaking worth it.
eat big said: I used to eat that stuff but it got too expensive, the protein powder that is. Click to expand... dude, you can get 2lbs for 20 bucks! its freaking worth it.
eat big New member Oct 10, 2005 #6 Beachbum1546 said: dude, you can get 2lbs for 20 bucks! its freaking worth it. Click to expand... Yeah and I used to get 4 a month. When I used it it was about 16 servings per container. Not worth it.
Beachbum1546 said: dude, you can get 2lbs for 20 bucks! its freaking worth it. Click to expand... Yeah and I used to get 4 a month. When I used it it was about 16 servings per container. Not worth it.
pitbullstl New member Oct 10, 2005 #7 AAP said: I had vanilla bean. Pretty damn good too. Packs in 30 grams of protein as well. Yum Yum. Click to expand... DPSNutrition.Com....???...??? Sounds tasty...... You said bean.....he he he .......
AAP said: I had vanilla bean. Pretty damn good too. Packs in 30 grams of protein as well. Yum Yum. Click to expand... DPSNutrition.Com....???...??? Sounds tasty...... You said bean.....he he he .......
seizer New member Oct 10, 2005 #10 That stuff is too expensive for what it is...what are we talking about anyways?