mdd
New member
first of all looks like a sweet product and exactly what i'm lookign for (high in protein per serving, 60 grams) but the only problem is it is a little steep in price for em right now at 60 bucks per 6 lbs (you get what you pay for i guess
) i'll be goign to school so i wont have much extra cash. can anyone tell me how many servings you get out of the 6 lbs order? i appreciate it
