Delinquent
Well-known member
Me and my girlfriend eat about 25lbs a week of chicken sometimes more if we can afford it, but it runs anywhere from 2.79/lbs-3.99/lbs. Plus all the other food, it gets pretty expensive for our tight budget. Anyone have any ideas. I try not to get the frozen packs due to too much sodium and preservatives so we're looking for fresh chicken.